Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Афіші Галереї Товари Статті Інформація

Автори / Тарас Прохасько / Прохаськи написали другу книжку про кротячу сім’ю

Мар’яна і Тарас Прохаськи написали продовження книжки «Хто зробить сніг», повідомляє “БараБука”. Книжка за назвою «Куди зникло море» також побачить світ у «Видавництві Старого Лева», ілюстрації виконала Мар’яна Прохасько. За жанром це детектив, рушієм сюжету є крадіжка. Дія відбувається в Буковому лісі.

«Задум виник ще рік тому, коли 7-річна дочка моїх друзів просила мене багато разів розповідати історію, як нас із Тарасом одного разу пограбували в Барселоні, – розповіла “БараБуці” Мар’яна Прохасько. – Їй це було так цікаво слухати, що я вирішила написати щось про злодіїв. Тоді ж я часто чула історії від своїх знайомих про дитячі крадіжки. Мене ця тема зацікавила, і так поступово задум почав втілюватися у текст. Крім того, хотілося, щоб наступна кротяча книжка була написана в іншому жанрі. Перша – це щось на кшталт роману-дорослішання, друга – детектив, є ідея вже третьої».

За словами Мар’яни Прохасько, половину книжки було написано ще до того, як почався Майдан. «Тому це ніяк не пов’язано з Кримом, – коментує авторка. – Хоча потім виникали всілякі паралелі і дивовижні збіги з реальністю, як то часто буває під час творчого процесу. Коли я їх усвідомила, то подумала: чому б не скористатися цією магією творення? Тож останні два малюнки вже цілком свідомо присвятила тому, щоб для нашої країни все закінчилося щасливо: злодії повертають вкрадене і забираються подалі від нас».

Нагадаємо, що перша спільна книжка Тараса і Мар’яни Прохаськів «Хто зробить сніг» вийшла восени 2013 року й відразу здобула прихильність українських читачів і критиків. Історія тринадцяти кротенят уже отримала дві літературні нагороди – «Дитячу Книгу Року BBC» і «ЛітАкцент року». Яка доля чекає на «Куди зникло море» – читачі дізнаються згодом.

proxasky2

Джерело: БараБука, ілюстрації зі сторінки видавництва у Facebook.

 
 

Додав nady 10 червня 2014

Про автора

Тарас Прохасько — прозаїк. Народився 16 травня 1968 р. у м. Івано-Франківськ. Закінчив біологічний факультет Львівського державного університету ім. І. Франка (тепер — Львівський національний університет ім. І. Франка) (1992).

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска